Language

deutsch   english   русский

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

   تاریخچه شرکت یزدباف 

  
کارخانجات یزدباف (سهامی عام) در سال 1335 در شهر تاریخی یزد در زمینی به مساحت 120 هزار متر مربع برای ایجاد کارخانجات ریسندگی، بافندگی، چاپ و تکمیل انواع پارچه های پنبه ای تاسیس گردید.
در سال 1359 طرح توسعه کارخانجات جدید در دستور کار قرار گرفت و با پیشرفته ترین علوم معماری و بهره گیری از توان بالای مهندسان کارآزموده در سال 1360 عملیات ساختمانی آن برای ایجاد 65000 متر مربع سالن سرپوشیده آغاز و همزمان اقدامات لازم برای ورود پیشرفته ترین  ماشین آلات نساجی از کشورهای صاحب نام در تولید این ماشین آلات آغاز گردید.
رهاورد این تلاشها به سالن های پیشرفته ای با محاسبات بالای مهندسی انجامید و تولید روزانه 17000 کیلو نخ ممتاز که از بکارگیری پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا به دست می آمد، حاصل گردید که در ادامه روند این تولید، روزانه 200000 متر مربع انواع پارچه تا 300 سانتی متر عرض تولید می گردیدکه در خاورمیانه کم نظیر بود.
سهم عمده این محصولات پس از تامین بازارهای داخلی به منظور تقویت و ایجاد توان بالای صادرات نساجی راهی کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، یونان و فرانسه می گردیدکه هرکدام جزو مدعیان طرح در تولید نساجی جهان بودند، و تولیدات این شرکت با قدرت توانست مقام قابل توجهی در میان این کشورها از آن خود کند. که در این راستا برای چند مرتبه افتخار دریافت لوح تقدیر به عنوان صادر کننده نمونه نصیب این کارخانه گردیده.   
در حال حاضر شرکت یزدباف با سرمایه ثبت شده 36,000,000,000  ریال وبیش از 7500 سهامدار در زمینی به مساحت 270,000 متر مربع با مجموعه ای از مدرن ترین ماشین آلات اروپایی و دانش فنی روز در کنار تلاش شبانه روزی بیش از 1400 پرسنل متخصص و سخت کوش خود و با استفاده از بهترین مواد اولیه، تولید کننده انواع پارچه های پنبه ای و الیاف مصنوعی و مخلوط آنها به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات نساجی خاورمیانه مطرح می باشد.
کارخانجات یزدباف تعهد به رعایت تمامی قوانین و مقررات را افتخار خود دانسته و برای پاسخگویی به نیازهای متعهد و روزافزون مشتریان

خود رعایت اصول زیر را ضروری می داند:

 

بهبود مستمر فرایندهای شرکت

افزایش رضایت مشتریان

ایجاد تنوع در محصولات تولیدی

کاهش ضایعات و افزایش راندمان

افزایش سهم بازار و دستیابی به بازارهای جدید جهانی


 

 

 

 

  

  

 

 

© 2012 - Yazdbaf Factory